BOB 2,5 kg LEDO
Lowest today
€9.55
€3.82/kg · in 2 chains
at Tommy
Average
€11.17 2 chains
Highest
€12.79 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €9.55€3.82/kg
- Djelo Vodice €12.79€5.12/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €9.55 (2 Oct)
€9.55
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 05411361080702. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€9.55 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€12.79 (+1%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO POVRCE BOB 400 G LEDOlowest at Konzum promotion €2.48€6.20/kg
- LEDO BOB 2,5 kg LEDOlowest at Ribola €3.39
- BOB 450g LEDOlowest at Ribola €2.65€5.89/kg
- LED.ČAJ BRUSN. 1,5L BOBICAlowest at Ribola €0.96€0.64/l
- FRUITY DAYS FRUITY DAYS BRESKVA 1,5 l PET LED.ČAJlowest at Djelo Vodice €1.09€0.73/l
- FRUITY DAYS FRUITY DAYS BRUSNICA 1,5 l PET LED.ČAJlowest at Djelo Vodice €1.09€0.73/l