Evropa Bananice čokoladne 85 g
Lowest today
€1.05
€12.35/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€1.22 2 chains
Highest
€1.39 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.05€12.35/kg
- Boso €1.39€16.35/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.05 (3 Oct)
€1.05
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05310002153815. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.05 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Boso
-
€1.39 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- EVROPA ČOKOL BANAN 17 g EVROPAlowest at Boso €0.35€20.59/kg
- Evropa čokoladne bananicelowest at Kaufland €3.99€7.33/kg
- EVROPA MINI KREM BANA.150 g LEVENTIĆlowest at Stridon €1.89€12.60/kg
- EVROPA ČOKOL BANAN 150 g KUTIJA MINIlowest at Boso €2.59€17.27/kg
- Evropa Čokoladna banana 17 glowest at Kaufland €0.20€11.76/kg