Maggie Noodle u vrećici piletina 59,2g
€0.75
€12.67/kg · in 6 chains
at Kaufland
Average
€0.81 6 chains
Highest
€0.89 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.75€12.67/kg
- Jadranka €0.79€13.17/kg
- Konzum €0.79€13.17/kg
- Trgovina Krk €0.79€13.34/kg
- Stridon €0.83€14.02/kg
- Djelo Vodice €0.89€15.03/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05201219488800. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.75 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
€0.79 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
€0.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€0.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Stridon
-
€0.83 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Djelo Vodice
-
€0.89 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESTLE MAGGI PRZENI REZANCI PILETINA 121 G MAGGI MGASIAlowest at Studenac promotion €1.90€15.70/kg
- MAGGI TJEST U VREĆ PILETINA 4X59.2 g MAGGIlowest at Stridon €2.09€8.83/kg
- MAGGI TJEST U VREĆ PIL LJUTA 59.2 g MAGGIlowest at Plodine €0.75€12.67/kg
- NESTLE MAGGI INSTANT NOODLES PILETINA 59,2 G MAGGI VRECICAlowest at Stridon €0.70€11.67/kg