*WHISKEY BOURBON JIM BEAM 0.7L -6/1-
Lowest today
€18.25
€26.07/l · in 1 chain
at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Vrutak €18.25€26.07/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €18.25 (3 Oct)
€18.25
28 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05060045581198. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Vrutak
-
€18.25 (+30%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JIM BEAM WHISKEY JIM BEAM 0,7 Llowest at KTC €18.72€26.74/l
- JIM BEAM JIM BEAM 1.0L (6)lowest at Stridon €19.81€19.81/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM 40% 0,7 L + 1 CASAlowest at Vrutak €22.99€32.84/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM 40% 0,7 L LIMENKAlowest at Vrutak €21.99€31.41/l
- JIM BEAM WHISKEY JIM BEAM & Cola 0.33 Llowest at Djelo Vodice €2.19€8.76/l
- STOCK D.O.O. *WHISKEY BOURBON JIM BEAM 1L BLACK EXTRA AGED 43% -12/1-lowest at Vrutak €32.49€32.49/l