PRINGLES HOT&SPICY 40g
Lowest today
€1.39
€34.75/kg · in 1 chain
at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.39€34.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 4 days we hold: €1.39 (3 Oct)
€1.39
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05053990107292
- KTC
-
€1.39
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PRINGLES PRINGLES HOT & SPICY 125 glowest at Kaufland €1.69€13.52/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O ČIPS HOT&SPICY 165 g PRINGLESlowest at Kaufland €1.73€10.48/kg
- PRINGLES SNACK PRING 175 g HOT & SPICYlowest at Boso €2.99€17.09/kg
- PRINGLES PRINGLES HOT&SPICY 165 glowest at Tommy €2.99€18.12/kg
- PRINGLES 165G PRINGLES HOT & SPICYlowest at Metro €44.65€14.24/kg
- PRINGLES HOT & SPICY 40Glowest at Ribola €1.41€35.25/kg