Mljeveno miješano meso
Lowest today
€4.29
€7.15/kg · in 1 chain
at Lidl
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €4.29€7.15/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €4.29 (3 Oct)
€4.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04335619248069
- Lidl
-
€4.29
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 540 glowest at KTC €3.99€7.39/kg
- MAP PAKIRANJA MIJE. MLJEV. MESO E850 Glowest at Plodine €7.39€8.69/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 850g MA PIK VRBOVEClowest at Konzum promotion €5.79€6.81/kg
- PIK VRBOVEC MIJEŠ MLJEV MESO 540g (MA)lowest at KTC €3.99€7.39/kg
- METRO CHEF CCA2,5KG MC MIJEŠA.MLJEVE.MESOlowest at Metro €7.25€7.25/kg
- MIJEŠANO MLJEVENO MESO 450 glowest at Spar €2.99€6.64/kg