Old Spice Deo stick
€2.99
€59.80/l · in 5 chains
at Trgocentar
Average
€3.70 5 chains
Highest
€4.10 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €2.99€59.80/l
- Gavranović €3.59€71.80/l
- Lidl €3.85€77.00/l
- Boso €3.99€79.80/l
- Stridon €4.10€82.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04084500490581. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€2.99; promotion started before our records (-52%)
Source: Trgocentar price list, store P220, 3 Oct 2026 (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
- Gavranović
-
€3.59
Source: Gavranović price list, store 327, 3 Oct 2026 (Modrcinski put 19, KRALJEVICA)
- Lidl
-
€3.85 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
€3.99 (+0%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Stridon
-
€4.10 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.74, 3 Oct 2026 (Puškarićeva 102b, Lučko)
Other sizes
- Old Spice Deostick Whitewaterlowest at Lidl €4.49€52.82/l
- Old Spice Old Spice Deo Stick Restart men 50mllowest at Gavranović €3.59€71.80/l
- ORBICO D.O.O. DEO STICK WHITEWATER 50 ml OLD SPICElowest at Djelo Vodice €2.99€59.80/l
- Old Spice Old Spice Dezodorans stick Rockstar50 mllowest at Tommy promotion €1.99€39.80/l
- Old Spice Deo sticklowest at Djelo Vodice €2.99€59.80/l
- OLD SPICE OLD SPICE STICK 50 ML WOLFTHORNlowest at Studenac promotion €2.50€50.00/l