Kotanyi Začin paprika dimljena slatka50g
Lowest today
€0.21
€4.20/kg · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.21€4.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €0.21 (3 Oct)
€0.21
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04048521023043
- Kaufland
-
€0.21
Source: Kaufland price list, store 1130, 3 Oct 2026 (Obrtnicka ulica 1 Cakovec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOTANYI PAPRIKA DIMLJENA 100 g XXL KOTANYIlowest at Ribola €2.89
- KOTANYI PAPRIKA DIMLJENA SLATKA 50 g KOTANYIlowest at Plodine €1.69€33.80/kg
- KOTANYI PAPRIKA DIMLJENA LJUTA 50 g KOTANYIlowest at Spar €1.79€35.80/kg
- KOTANYI ZACINI PAPRIKA MLJEVENA S AROMOM DIMA 25 G KOTANYIlowest at Metro €0.94€37.60/kg
- KOTANYI PAPRIKA DIMLJ. 50 g KOTANYIlowest at Tommy €1.45€29.00/kg
- KOTANYI ZACINI ZACIN CHIPOTLE DIMLJENE CHILI PAPRIKE 36 G MLINAClowest at Metro €4.99€138.61/kg