CRUNCHIPS SLANI 150 g LORENZ (16)
€2.32
€15.47/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€2.36 2 chains
Highest
€2.39 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.32€15.47/kg
- Djelo Vodice €2.39€15.93/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04018077668333. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.32 (-12%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
€2.39 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LORENZ CIPS SLANI 130 G LORENZlowest at Stridon €1.79€13.77/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CRUNCHIPS SLANI 75g LORENZlowest at Jadranka €1.49€19.87/kg
- LORENZ ČIPS CRUNCHIPS X CUT SLANI 130glowest at Stridon €1.79€13.77/kg
- Lorenz ČIPS CRUNCHIPS SLANI 220 glowest at Konzum €2.00€9.09/kg
- LORENZ CIPS X-CUT PAPRIKA 130 G LORENZlowest at KTC €1.89€14.54/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CRUNCHIPS PAPRIKA 75g LORENZlowest at Djelo Vodice €1.59€21.20/kg