CRUNCHIPS SLANI 220g
€2.00
€9.09/kg · in 5 chains
at Konzum
Average
€2.85 5 chains
Highest
€3.49 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.00€9.09/kg
- KTC €2.69€12.23/kg
- Trgocentarpromotion €2.79€12.68/kg
- Studenac €3.29€14.95/kg
- Spar €3.49€15.86/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04018077008092. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.00 (-26%)
Source: Konzum price list, store 0130, 3 Oct 2026 (LJUDEVITA GAJA 29, KRAPINA)
- KTC
-
€2.69
Source: KTC price list, store PJ77, 3 Oct 2026 (BOBOVJE 52 C KRAPINA)
- Trgocentar
-
€2.79; promotion started before our records (-18%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
€3.29
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
€3.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ČIPS CRUNC.SLAN.150glowest at Stridon €2.32€15.47/kg
- LORENZ CIPS SLANI 130 G LORENZlowest at Stridon €1.79€13.77/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CRUNCHIPS SLANI 75g LORENZlowest at Jadranka €1.49€19.87/kg
- LORENZ ČIPS CRUNCHIPS X CUT SLANI 130glowest at Stridon €1.79€13.77/kg
- LORENZ CIPS X-CUT PAPRIKA 130 G LORENZlowest at KTC €1.89€14.54/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. CRUNCHIPS PAPRIKA 75g LORENZlowest at Djelo Vodice €1.59€21.20/kg