PASTA ZA ZUBE 100 ml LACALUT A
Lowest today
€2.89
€28.90/l · in 2 chains
at Plodine
Average
€3.59 2 chains
Highest
€4.29 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €2.89€28.90/l
- Tommy €4.29€42.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.89 (2 Oct)
€2.89
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 04016369726761. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€2.89
Source: Plodine price list, store 172, 3 Oct 2026 (STANCIJA KALIGARI 2 ZBANDAJ, POREC)
- Tommy
-
€4.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LACALUT ZP LACALUT GUM AKT P&S 75mllowest at Spar promotion €4.39€58.53/l
- LACALUT ZP LACALUT AKTIV 75mllowest at Spar promotion €3.99€53.20/l
- Lacalut Active Pasta za zubelowest at Lidl €4.29€57.20/l
- LACALUT ZP LACALUT AKTIV 75 ml + ČETKICAlowest at Lidl €2.99€39.87/l
- LACALUT ZP LACALUT GUM PROTECT&GENTLE WHITE 75mllowest at Spar promotion €4.39€58.53/l