Nimm2 bomboni gumeni Softies 90 g
€1.19
€13.22/kg · in 4 chains
at Boso
Average
€1.24 4 chains
Highest
€1.39 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.19€13.22/kg
- Kaufland €1.19€13.22/kg
- Konzum €1.19€13.22/kg
- NTL €1.39€15.44/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04014400917062. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.19 (+0%)
Source: Boso price list, store 2548, 3 Oct 2026 (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
- Kaufland
-
€1.19 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
€1.39
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Nimm 2 BOM.NIMM2 SOFIES JOGURT 90 glowest at Metro €1.15€12.78/kg
- NIMM2 BOMBONI NIMM2 RED FRUIT SOFTIES 90 Glowest at Ribola promotion €0.99€11.00/kg
- HITSCHIES BOMBON SOFT JUIZZ MIX 90 g HITSCHIESlowest at Jadranka €1.59€17.67/kg
- Nimm 2 Nimm2 soft fizzy bomboni 90glowest at Kaufland €1.19€13.22/kg
- NIMM2 BOMBON NIMM2 GUM SOFT KNALLROT 240 glowest at Konzum €2.79€11.62/kg