PECIVO HOT DOG 4/250QUICK
Lowest today
€2.12
in 2 chains
at Ribola
Average
€2.41 2 chains
Highest
€2.69 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €2.12
- Djelo Vodice €2.69€10.76/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €2.12 (3 Oct)
€2.12
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 04003587070493. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€2.12 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
€2.69 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BABIĆ PEKARA HOT-DOG PECI. 90 glowest at Ribola €0.79€8.78/kg
- QUICKBURY PECIVO HOT DOG 250 g QUICKBURlowest at KTC €1.69€6.76/kg
- PEKAR TOMO PECIV PEKAR 130 g HOT DOGlowest at Boso €0.99€7.62/kg
- PEKAR TOMO PECIV PEKAR 130 g HOT DOGlowest at Boso €0.99€7.62/kg
- DON DON PECIVO HOT DOG 2/1 280g DON DONlowest at Trgovina Krk €1.59€5.68/kg
- 4X100G HOT DOG PECIVOlowest at Metro €1.82€4.55/kg