ŠUMSKO VOĆE 400 g AG
Lowest today
€4.49
€11.22/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €4.49€11.22/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €4.49 (2 Oct)
€4.49
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03877000945054. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€4.49 (+22%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA ČAJ ŠUM.VOĆ 30 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.59€19.67/kg
- AGRISTAR DOO ČAJ FILTER 20/1 ŠUMSKO VOĆElowest at KTC €2.35€39.17/kg
- AGRISTAR CAJ SUMSKO VOCE XXL 40X2 G AGRISTARlowest at Kaufland €3.19€39.88/kg
- AGRISTAR ČAJ ŠUMSKO VOĆE 60g AGRISTARlowest at Konzum €2.39€39.83/kg
- ULTRA ČAJ FV ŠUMSKO VOĆE 30G, AGRISTAR (30)lowest at Trgocentar €0.80€26.67/kg