KANTA ZA SMEĆE 24 l OFFERTISSIMA
€7.49
€0.31/l · in 3 chains
at Jadranka
Average
€8.29 3 chains
Highest
€8.99 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadranka €7.49€0.31/l
- Stridon €8.40€0.35/l
- Plodine €8.99€0.37/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03877000889921. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€7.49 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stridon
-
€8.40 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Plodine
-
€8.99
Source: Plodine price list, store 136, 3 Oct 2026 (PODUZETNICKA ZONA 1A, OPUZEN)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KANTA ZA SMEĆE 10L OFFERTIS.lowest at Stridon €4.18€0.42/l
- KANTA ZA SMEĆE 6L PEDALJKA OFFERTlowest at Stridon €7.56€1.26/l
- KANTA ZA SMEĆE 17L PEDALKA SANTAJ OFFERT.lowest at Stridon €13.27€0.78/l
- KANTA ZA SMEĆE 6 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.49€0.58/l
- KANTA ZA SMEĆE 18 l KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €7.83€0.43/l
- KANTA ZA SMEĆE 10L KLIK-KLAK 75132 OFFERT.lowest at Stridon €5.97€0.60/l