JUICY VITA LIMUN 500 g
Lowest today
€3.79
€7.58/kg · in 2 chains
at Studenac
Average
€3.82 2 chains
Highest
€3.85 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €3.79€7.58/kg
- Tommy €3.85€7.70/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €3.79 (3 Oct)
€3.79
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03877000427673. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.79
Source: Studenac price list, store 1351, 3 Oct 2026 (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Tommy
-
€3.85 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10317, 3 Oct 2026 (SVETI VID - MIHOLJICE 205, MALINSKA KRK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 gr (24)lowest at Stridon €0.34€17.00/kg
- AWT-STANIĆ BEVERAGES JUICY VITA BAZGA LIMUN 20 glowest at Studenac €0.42€21.00/kg
- JUICY INSTANT NAP.LIMUN 200 g JUICYlowest at Djelo Vodice €1.84€9.20/kg
- JUICY VITA INSTANT NAP.LIMUN 900 g JUICYlowest at Kaufland €2.19€2.43/kg
- JUICY JUICY VITA LIMUN 20g/24lowest at Stridon €0.39€19.50/kg
- JUICY VITA 20G JUICY VITA LIMUNlowest at Metro €11.40€23.75/kg