KIKIRIKI PRŽENI SLANI 320g
Lowest today
€2.35
€7.34/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.35€7.34/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.35 (3 Oct)
€2.35
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03872084003584. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.35 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUMBO KIKIRIKI PRŽENI SLANI 180 g JUMBOlowest at Tommy promotion €1.19€6.61/kg
- JUMBO KIKIR.SLAN.PRŽ.40 g JUMBOlowest at Tommy promotion €0.35€8.75/kg
- EUROCOMPANY KIKIRIKI EUROCOMPANY SL.250 glowest at Vrutak €1.79€7.16/kg
- MOGYI KIKIRIKI SLA.SUH.PRŽ.SLA.KAR. 130 g Mlowest at Tommy €1.39€10.69/kg
- MOGYI KIKIRIKI PRŽENI SLANI 85 g MOGlowest at Stanic €0.50€5.88/kg
- VAMVALIS KIKIRIKI PRŽENI SLANI 150 g VAMVALISlowest at Djelo Vodice €1.29€8.60/kg