Violeta Deterdž.tek.Prot&Repair30pr.1,8L
Lowest today
€6.89
€3.83/l · in 2 chains
at Kaufland
Average
€7.44 2 chains
Highest
€7.99 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €6.89€3.83/l
- Tommy €7.99€4.44/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €6.89 (3 Oct)
€6.89
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03870128035423. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€6.89 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 7830, 3 Oct 2026 (Ulica Ivana Gundulica 16 Ivanec)
- Tommy
-
€7.99 (+16%)
Source: Tommy price list, store 10161, 3 Oct 2026 (RUĐERA BOŠKOVIĆA 18, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VIOLETA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE LDD PROTECT COLOR 2,7L VIOLETAlowest at Stanic promotion €4.89€1.81/l
- VIOLETA DET. ZA RUB. 1,8 L VIOLETA COLlowest at Spar €3.99€2.22/l
- VIOLETA DET. ZA RUB. 1,8 L VIOLETA BLAlowest at Spar €3.99€2.22/l
- VIOLETA D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE LDD PROTECT BLACK 2,7L VIOLETAlowest at Stanic promotion €4.89€1.81/l