INDIJSKI ORAH 250 g
€3.79
€15.16/kg · in 5 chains
at Djelo Vodice
Average
€5.03 5 chains
Highest
€6.49 at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €3.79€15.16/kg
- Trgovina Krk €3.99€15.96/kg
- Boso €4.79€19.16/kg
- Plodine €6.09€24.36/kg
- Vrutak €6.49€25.96/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859893512728. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€3.79
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
€3.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
€4.79 (-4%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Plodine
-
€6.09
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
€6.49 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- INDIJS.ORAH NES.RFS Slowest at Jadranka €17.99€17.99/kg
- NATURA INDIJSKI ORAH PECENI SLANI 100 G NATURA MARJAN VOCElowest at Djelo Vodice €2.52€25.20/kg
- ULTRA IND.ORAH 100 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.99€19.90/kg
- SEEBERGER SEEBERGER INDIJ ORASI I BRUSN 150 glowest at Konzum €4.85€32.33/kg
- NATURA ORAH INDIJSKI 150 G NATURA MARJAN VOCElowest at Metro €3.09€20.60/kg
- NATURA SUPER SNACK INDIJSKI ORAH PECENI SLANI 60 G SUPER SNACK NATURAlowest at Vrutak €1.29€21.50/kg