KLICE MUNGO GRAH 200 g
Lowest today
€2.12
€10.60/kg · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €2.12€10.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.12 (3 Oct)
€2.12
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859892862046
- Studenac
-
€2.12
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DIAMOND 2900G DIAMOND KLICE MUNGO GRAHlowest at Metro €9.91€3.42/kg
- METRO CHEF 200G MC KLICE MUNGO GRAHlowest at Metro €2.37€11.85/kg
- METRO CHEF 1KG MC KLICE MUNGO GRAHlowest at Metro €7.86€7.86/kg
- SPAR KLICE MUN.GRAH SPAR ASIA 330 glowest at Spar €1.79€5.42/kg
- D AUCY KLICE GRAHA MUNGO 200/90 g D AUCYlowest at Konzum €1.29€14.33/kg
- PAN ASIA D.O.O. ASIAN CASH & CARRY SHOP KLICE MUNGO GRAHA U VODI 340G PAlowest at NTL €2.13€11.83/kg