KLICE MUNGO GRAH 200 g
Najniža danas
2,12 €
10,60 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,12 €10,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,12 € (3.10.)
2,12 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892862046
- Studenac
-
2,12 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DIAMOND 2900G DIAMOND KLICE MUNGO GRAHnajniže u Metrou 9,91 €3,42 €/kg
- METRO CHEF 200G MC KLICE MUNGO GRAHnajniže u Metrou 2,37 €11,85 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC KLICE MUNGO GRAHnajniže u Metrou 7,86 €7,86 €/kg
- SPAR KLICE MUN.GRAH SPAR ASIA 330 gnajniže u Sparu 1,79 €5,42 €/kg
- D AUCY KLICE GRAHA MUNGO 200/90 g D AUCYnajniže u Konzumu 1,29 €14,33 €/kg
- PAN ASIA D.O.O. ASIAN CASH & CARRY SHOP KLICE MUNGO GRAHA U VODI 340G PAnajniže u NTL-u 2,13 €11,83 €/kg