SARDINA S POVRĆEM 90 g
Lowest today
€1.15
€12.78/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €1.15€12.78/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.15 (2 Oct)
€1.15
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859892069957. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.15 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10130, 3 Oct 2026 (BRNAZE 180, SINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MIRELA SARDINA S POVRĆEM 95 g MIRELAlowest at Stridon €1.34€14.11/kg
- EVA SARDINA S POVRĆ U UMAKU 100g/50glowest at Metro €1.56€15.60/kg
- EVA BEZ PASTETA SARDINA MIRELA S POVRCEM U UMAKU OD RAJCICE 100 G PODRAVKAlowest at Konzum €0.10€2.00/kg
- MARDESIC BRAND SARDINA S POVRCEM U UMAKU OD RAJCICE BEZ GLUTENA 100 Glowest at Plodine €1.39€13.90/kg
- SARDINA POVRĆE 100 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.89€8.90/kg
- MARE SARDINA S POVRĆEM 105 g MARElowest at Boso €1.30€17.57/kg