PERŠIN KORIJEN LIST 250 g
€1.44
€5.76/kg · in 3 chains
at Trgocentar
Average
€1.83 3 chains
Highest
€2.35 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentar €1.44€5.76/kg
- NTL €1.69€6.76/kg
- Gavranović €2.35€9.40/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859892061401. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€1.44 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- NTL
-
€1.69
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Gavranović
-
€2.35
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NO BRAND PERŠIN KORIJEN LIST 250glowest at Eurospin €1.49€5.96/kg
- Peršin korijen 250glowest at Lidl promotion €1.09€4.36/kg
- BOSO VOĆE PERŠIN KORIJE LIST 250 g II KLlowest at Boso €1.89€7.56/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA PERŠIN KOR LIS 250 gVOĆARNA STUDENAClowest at Studenac €1.39
- KORA PERŠIN KORIJEN LIST 250 gramalowest at Konzum €1.49€5.96/kg
- NO BRAND PERŠIN KORIJEN LIST 250glowest at Eurospin €1.49€5.96/kg