PERŠIN KORIJEN LIST 250g
€1.49
€5.96/kg · in 2 chains
at Eurospin
Average
€1.74 2 chains
Highest
€1.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.49€5.96/kg
- Djelo Vodice €1.99€7.96/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859891767854. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.49 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Djelo Vodice
-
€1.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZORELA PERŠIN KORIJEN LIST 250 glowest at Trgocentar €1.44€5.76/kg
- Peršin korijen 250glowest at Lidl promotion €1.09€4.36/kg
- BOSO VOĆE PERŠIN KORIJE LIST 250 g II KLlowest at Boso €1.89€7.56/kg
- STUDENAC-ROBNA MARKA PERŠIN KOR LIS 250 gVOĆARNA STUDENAClowest at Studenac €1.39
- KORA PERŠIN KORIJEN LIST 250 gramalowest at Konzum €1.49€5.96/kg
- NO BRAND PERŠIN KORIJEN LIST 250glowest at Eurospin €1.49€5.96/kg