Bakalar na bijelo
Lowest today
€21.99
€21.99/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Sparpromotion €21.99€21.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €21.99 (2 Oct)
€21.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891792030. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€21.99; promotion started before our records (-18%)
Source: Spar price list, store 87011, 3 Oct 2026 (rijeka franje candeka 8a)
Other sizes
- MILENA BAKALAR NA BIJELO 250 G MILENAlowest at Plodine €6.99€27.96/kg
- MILENA BAKALAR NA BIJELO RINFUZO MILENAlowest at Plodine €22.99
- MILENA BAKALAR NA BIJELO 150 G MILENAlowest at Metro €4.36€29.07/kg
- MILENA BAKALAR NA BIJELO 90G MILENAlowest at Vrutak €3.49€38.78/kg
- ALDEN BAKALAR NA BIJELO 90g ALDENlowest at Kaufland €1.69€18.78/kg
- ALDEN BAKALAR NA BIJELO S MASLINAMA 150 G ALDENlowest at Djelo Vodice €3.29