Sir Kolanjac MIH
Lowest today
€17.99
€17.99/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €17.99€17.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €17.99 (2 Oct)
€17.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891700073. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€17.99 (-5%)
Source: Spar price list, store 87003, 3 Oct 2026 (sibenik put vida 6)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SIRANA MIH POLUTV TRAPIST KOLANJAC 300g MIHlowest at Konzum €6.99€23.30/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 300g MIHlowest at Ribola €16.58€55.27/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR KOLO 300 G MIHlowest at Plodine €7.79€25.97/kg
- CCA3KG MIH SIRANA KOLANJAClowest at Metro €16.86€5.62/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN 300g MIHlowest at Studenac €12.99€43.30/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR OTOCAN 1/8 300 Glowest at Plodine €7.49€24.97/kg