CCA3KG MIH SIRANA KOLANJAC
Lowest today
€16.86
€5.62/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €16.86€5.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €16.86 (2 Oct)
€16.86
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859891700035
- Metro
-
€16.86
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SIRANA MIH POLUTV TRAPIST KOLANJAC 300g MIHlowest at Konzum €6.99€23.30/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 300g MIHlowest at Ribola €16.58€55.27/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR KOLO 300 G MIHlowest at Plodine €7.79€25.97/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN 300g MIHlowest at Studenac €12.99€43.30/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR BOKUN SIRANA MIH CCA 3 KGlowest at Metro €24.36€8.12/kg
- MIH SIRANA KOLAN SIR OTOCAN 1/8 300 Glowest at Plodine €7.49€24.97/kg