KIKIRIKI OLJUŠTENI PRŽE. 400 g
€3.09
€7.72/kg · in 2 chains
at Spar
Average
€3.20 2 chains
Highest
€3.30 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €3.09€7.72/kg
- Trgocentar €3.30€8.25/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859891427468. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.09 (+0%)
Source: Spar price list, store 8704, 3 Oct 2026 (osijek sv. leopolda b. mandica 7)
- Trgocentar
-
€3.30 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KIKIRIKI OLJ.PEČ.RFSlowest at Ribola €4.20
- NATURA KIKIRIKI PECENI SLANI 200 G NATURAlowest at Studenac promotion €1.29€6.45/kg
- KIKIR.OLJUŠT.PRŽENI SLANI RFSlowest at Spar €5.89€5.89/kg
- YUMMY KIKIRIKI PECENI SLANI 1000 G YUMMYlowest at Kaufland €2.99€2.99/kg
- NATURA KIKIRIKI NESLANI 200 G NATURAlowest at Trgovina Krk €1.39€6.95/kg
- ULTRA KIKIR.SLAN.500 g ULT RAlowest at Studenac €1.99€3.98/kg