Kruh pšenični bijeli 700 g
Lowest today
€1.45
€2.07/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €1.45€2.07/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.45 (2 Oct)
€1.45
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859890947158. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€1.45 (+0%)
Source: Spar price list, store 87155, 3 Oct 2026 (cepin osjecka 21)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP PŠENIČNI BIJELI REZANI 650g PAKIRANOlowest at Gavranović €1.85€2.85/kg
- - BO Pšenični bijeli kruhlowest at Lidl €1.49€5.96/kg
- - BO Pšenični bijeli kruhlowest at Lidl €1.49€5.96/kg
- Kruh bijeli pšenič. pak. 700 glowest at Spar €1.69€2.41/kg
- Kruh kalup bij.pšen.600 glowest at Spar €1.72€2.87/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠENIČNI BIJELI REZANI ZLATNI KALUP 500 g PEKARlowest at Spar €1.19€2.38/kg