HAMB.PECIVO 100 g
Lowest today
€0.65
€6.50/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €0.65€6.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €0.65 (3 Oct)
€0.65
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859890933199
- Ribola
-
€0.65
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR PEČ. HAMBI PECIVO 100 glowest at Studenac €0.89€8.90/kg
- DR SCHAER PECIVO HAMBURGER BEZ GLUTENA (4X75 G) 300 G DR.SCHARlowest at Metro €4.23€14.10/kg
- QUICKBURY PECIVO HAMBY SA SEZ.6KOM/300g QUICKBURYlowest at Studenac promotion €1.79
- ROBERTO PECIVO HAMBURGER 300 G ROBERTOlowest at Ribola €2.19€7.30/kg
- QUICKBURY PECIVO HAMBY 6/1 300g QUICKBURYlowest at KTC €1.79€5.97/kg
- PECIVO HAMBI BEZ GLUTE. 2x60 glowest at Konzum €2.99€24.92/kg