Cetina Voda prirod.miner.negaz.7L
€1.69
€0.24/l · in 14 chains
at Vrutak
Average
€1.92 14 chains
Highest
€2.59 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Vrutak €1.69€0.24/l
- Metro €1.75€0.25/l
- Tommy €1.75€0.25/l
- KTC €1.79€0.26/l
- Stanic €1.79€0.26/l
- Studenac €1.79€0.26/l
- Kaufland €1.85€0.26/l
- Plodine €1.85€0.26/l
- Spar €1.85€0.26/l
- Trgocentar €1.85€0.26/l
- Ribola €1.89€0.27/l
- Gavranović €2.19€0.31/l
- NTL €2.29€0.33/l
- Trgovina Krk €2.59€0.37/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859890129974. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Vrutak
-
€1.69 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Metro
-
€1.75 (+11%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
€1.75 (+4%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€1.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Stanic
-
€1.79 (+0%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Studenac
-
€1.79
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
€1.85 (+9%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.85
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€1.85 (+9%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
€1.85 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
€1.89 (+3%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
€2.19
Source: Gavranović price list, store 314, 3 Oct 2026 (Lucice 21, VIR)
- NTL
-
€2.29
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.59
Source: Trgovina Krk price list, store 111047, 3 Oct 2026 (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Cetina VODA PRIR.MINERA.CETINA 0,75 Llowest at Vrutak €0.63€0.84/l
- Cetina VODA CETINA PRIR.MINERALN.1 Llowest at Metro €0.76€0.76/l
- CETINA VODA NEGAZ.15 L CETINAlowest at KTC €5.99€0.40/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 1,5 L PETlowest at Trgocentar promotion €0.65€0.43/l
- CETINA VODA CETINA 0,5 L PETlowest at Stridon €0.43€0.86/l
- Cetina VODA PRIR.MIN.CETINA 0,75 L SČlowest at Stridon €0.46€0.61/l