Cetina izvorska voda neg. 7l
€1.72
€0.25/l · in 3 chains
at Kaufland
Average
€1.96 3 chains
Highest
€2.29 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.72€0.25/l
- Ribola €1.86€0.27/l
- Boso €2.29€0.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859890129509. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.72 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 3130, 3 Oct 2026 (Josipa Reihl-Kira 40 Osijek)
- Ribola
-
€1.86 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Boso
-
€2.29 (+8%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CETINA VODA CETINA IZV. NEG. 7L PETlowest at Stridon €1.62€0.23/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 1,5 L PETlowest at Trgocentar promotion €0.65€0.43/l
- NATURALIS D.O.O. VODA NEGAZIRANA PRIRODNA MINERALNA CETINA 7L PETlowest at Vrutak €1.69€0.24/l
- Cetina VODA PRIR.MINERA.CETINA 0,75 Llowest at Vrutak €0.63€0.84/l
- CETINA VODA CETINA 0,5 L PETlowest at Stridon €0.43€0.86/l
- Cetina VODA PRIR.MIN.CETINA 0,75 L SČlowest at Stridon €0.46€0.61/l