Jabuka crvena 2kg
€2.19
€1.09/kg · in 2 chains
at Eurospin
Average
€2.19 2 chains
Highest
€2.19 at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €2.19€1.09/kg
- Lidl €2.19€1.09/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859889267960. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€2.19 (+10%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Lidl
-
€2.19 (+10%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Llowest at Metro €1.56€1.04/l
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA SOK JAB/CR.GROZ/RIB 500 ML BEBIVITAlowest at Tommy €1.85€3.70/l
- JABUKA 2KG CRVENAlowest at Gavranović €2.19€1.09/kg
- Jabuka crvena Samboalowest at Lidl €2.29€2.29/kg
- Jabuka crvena Galalowest at Lidl €1.69€1.69/kg
- Jabuka crvena Fujilowest at Lidl €1.99€1.99/kg
Same price at every chain. What is this?