Jabuka crvena 2kg
2,19 €
1,09 €/kg · u 2 lanca
u Eurospinu
Prosječna
2,19 € 2 lanca
Najviša
2,19 € u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 2,19 €1,09 €/kg
- Lidl 2,19 €1,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889267960. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Lidl
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUICY FRUITS NEGAZ PIĆE JUICY FRUITS CRV NAR 1.5Lnajniže u Metrou 1,56 €1,04 €/l
- VIVERA OSTALO - BEBIVITA SOK JAB/CR.GROZ/RIB 500 ML BEBIVITAnajniže u Tommyju 1,85 €3,70 €/l
- JABUKA 2KG CRVENAnajniže u lancu Gavranović 2,19 €1,09 €/kg
- Jabuka crvena Samboanajniže u Lidlu 2,29 €2,29 €/kg
- Jabuka crvena Galanajniže u Lidlu 1,69 €1,69 €/kg
- Jabuka crvena Fujinajniže u Lidlu 1,99 €1,99 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?