MED BAGREM 3kg APIMEL
Lowest today
€23.62
€7.87/kg · in 1 chain
at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadranka €23.62€7.87/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €23.62 (2 Oct)
€23.62
26 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888851450. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€23.62 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELlowest at Djelo Vodice €4.99€11.09/kg
- APIMEL MED MED BAGREM 900 G APIMELlowest at Kaufland €6.49€7.21/kg
- APIMEL MED MED BAGREM 250 G APIMELlowest at Djelo Vodice €3.29€13.16/kg
- APIMEL MED BAGREM HR 900g APIMELlowest at KTC €10.95€12.17/kg
- APIMEL MED BAGREM PET 250 g APIMELlowest at Konzum €3.99€15.96/kg
- MED BAGREM 350G TUBA APIMELlowest at Jadranka €4.49€12.83/kg