SOL SITNA PAG 91 10 kg
€3.99
€0.40/kg · in 6 chains
at Djelo Vodice
Average
€4.39 6 chains
Highest
€5.06 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €3.99€0.40/kg
- NTL €3.99€0.40/kg
- Studenac €4.19€0.42/kg
- Gavranović €4.39€0.44/kg
- Trgovina Krk €4.69€0.47/kg
- Stridon €5.06€0.51/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888817043. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€3.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
€3.99
Source: NTL price list, store 10103, 3 Oct 2026 (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Studenac
-
€4.19
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Gavranović
-
€4.39
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
€4.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111110, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Stridon
-
€5.06 (+20%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PAG 91 d.o.o. SOL PAG 1kg SITNA KUTIJAlowest at Eurospin €0.69€0.69/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 1kg KUT SOLANAlowest at Stridon €0.78€0.78/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 5kg PVC SOLANAlowest at Metro €2.71€0.54/kg
- PAŠKA SOL SOL SITNA 10 kg PAGlowest at Vrutak €5.79€0.58/kg
- PAŠKA SOL SOL SITNA 25 kg PAGlowest at Trgocentar €0.39€0.39/kg
- SOLANA PAG SOL SOLJENKA 450g PVC SOLANA PAGlowest at Kaufland €1.45€3.22/kg