SOL MORSKA 1kg PVC
Lowest today
€0.49
€0.49/kg · in 1 chain
at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €0.49€0.49/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €0.49 (3 Oct)
€0.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888668133
- KTC
-
€0.49
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 1kg PVC SOLANA PAGlowest at Stridon €0.62€0.62/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA 5kg PVClowest at KTC €2.25€0.45/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 5kg PVC SOLANAlowest at Metro €2.66€0.53/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA SITNA 5kg PVC SOLANAlowest at Metro €2.71€0.54/kg
- PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91lowest at Lidl €0.49€0.49/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg PVC SOLANA PAGlowest at Kaufland €0.49€0.49/kg