REZAN.JUŠNI S JAJ.KOLEDA 400 g
€1.59
€3.98/kg · in 6 chains
at Konzum
Average
€2.15 6 chains
Highest
€2.29 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €1.59€3.98/kg
- KTC €2.25€5.62/kg
- Plodine €2.25€5.62/kg
- Spar €2.25€5.62/kg
- Studenac €2.25€5.62/kg
- Boso €2.29€5.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888433083. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€1.59 (-20%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- KTC
-
€2.25
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€2.25
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€2.25 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€2.25
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
€2.29 (+2%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOLEDA TIJESTO REZANCI JAJ MRKV 400g KOLEDAlowest at Studenac promotion €1.55€3.88/kg
- KOLEDA MAMINI JUSNI REZANCI S JAJIMA 400G KOLEDAlowest at Boso promotion €1.49€3.73/kg
- KOLEDA TIJESTO REZ S MRK JAJ MAMINI 400g KOLEDAlowest at Konzum €1.59€3.98/kg
- Koleda Koleda jušni rez. s mrkvom i jajima 400glowest at Kaufland €2.25€5.62/kg
- Koleda Koleda jušni rezanci s jajima 400 glowest at Kaufland €2.25€5.62/kg