BRAŠNO GLATKO T-550 1kg MLINETA
Lowest today
€0.59
€0.59/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €0.59€0.59/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €0.59 (3 Oct)
€0.59
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888419025. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.59; promotion started before our records (-2%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
Other sizes
- MLINETA BRAŠNO GLATKO T-550 2kg MLINETAlowest at Konzum €1.45€0.72/kg
- MLINETA BRAŠNO GLATKO T-550 5kg MLINETAlowest at Konzum €3.58€0.72/kg
- MLIN PUKANIĆ PŠENIČNO BRAŠNO T-550 GLATKO 1kg MLIN PUKANIClowest at Konzum €0.80€0.80/kg
- MLIN PODRAVSKI-REGULATED BRASNO GLATKO T-550 2 kgPODRA. MLINlowest at Studenac €1.12
- MLIN RM N-BRAŠNO ULTRA 5KG GLATKO T-550lowest at Vrutak €3.70€0.74/kg
- ULTRA BRAŠNO T-550 1 kg GLATKO ULTRAlowest at Ribola €0.74€0.74/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€0.73 · 2 Oct 2026