MED BAGREM 680 G MEDO FLOR
Lowest today
€6.63
€9.75/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €6.63€9.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €6.63 (2 Oct)
€6.63
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888378407
- Plodine
-
€6.63
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM 300 G MEDO FLORlowest at Kaufland €3.85€12.83/kg
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM EKO 450 G MEDO FLORlowest at Kaufland €5.95€13.22/kg
- MEDO FLOR MED BAGREM 900g MEDO FLORlowest at Konzum €8.79€9.77/kg
- MEDO FLOR MED BAGREM 450g MEDO -FLORlowest at Konzum €5.89€13.09/kg
- MEDO FLOR MED BAGREM HR 680g MEDO FLORlowest at Konzum €9.09€13.37/kg
- FLOREA MED BAGREM 700 G FLOREAlowest at Plodine €6.63€9.47/kg