MED BAGREM 900g MEDO FLOR
Lowest today
€8.79
€9.77/kg · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €8.79€9.77/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €8.79 (3 Oct)
€8.79
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03859888378049. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€8.79 (-2%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM 300 G MEDO FLORlowest at Kaufland €3.85€12.83/kg
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM EKO 450 G MEDO FLORlowest at Kaufland €5.95€13.22/kg
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM 680 G MEDO FLORlowest at Plodine €6.63€9.75/kg
- MEDO FLOR MED BAGREM 450g MEDO -FLORlowest at Konzum €5.89€13.09/kg
- MEDO FLOR MED BAGREM HR 680g MEDO FLORlowest at Konzum €9.09€13.37/kg
- FLOREA MED BAGREM 700 G FLOREAlowest at Plodine €6.63€9.47/kg