PISTACIJA PEČENA SLANA 300g
Lowest today
€6.75
€22.50/kg · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €6.75€22.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €6.75 (3 Oct)
€6.75
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893922308
- Studenac
-
€6.75
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARJAN VOCE PISTACIJA U LJUS.PEC.300 G MARJAN VOCElowest at Plodine promotion €4.55€15.17/kg
- NATURA SUPER SNACK PISTACIJA PECENA SLANA 50 G SUPER SNACK NATURAlowest at Vrutak €1.29€25.80/kg
- ARO 180G ARO PISTACIJA PEČENA SLANAlowest at Metro €4.68€26.00/kg
- ARO 180G ARO PISTACIJA PEČENA SLANAlowest at Metro €88.39€23.38/kg
- NATURA PISTACIJA 150 G NATURA MARJAN VOCElowest at Trgovina Krk €3.49€23.27/kg
- MARJAN VOCE PISTACIJA PECENA SLANA 400 G MARJAN VOCElowest at Kaufland €5.49€13.72/kg