KH-7 MRLJE 750 ml+500 ml
Lowest today
€3.99
€7.98/l · in 2 chains
at Plodine
Average
€5.24 2 chains
Highest
€6.49 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €3.99€7.98/l
- Konzum €6.49€5.19/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.99 (2 Oct)
€3.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858893728931. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€3.99
Source: Plodine price list, store 013, 3 Oct 2026 (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Konzum
-
€6.49 (+30%)
Source: Konzum price list, store 0013, 3 Oct 2026 (VIRSKI PUT 136, VIR)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KH-7 KH-7 ODMAŠ+KAMEN+ODST MRLJ 3X750 mllowest at Konzum €8.99€4.00/l
- KH-7 SRED. KH-7 750 ml ZA UKLANJ.MRLJlowest at Boso €3.32€4.43/l
- KH-7 KH-7 SREDSTVO ZA UKLANJANJE MRLJA 750MLlowest at Metro €3.95€5.27/l
- ROX D.O.O. SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE OXY ODSTRANJIVAČ MRLJA 750 ml KH-7lowest at Plodine promotion €4.49€5.99/l