JUHA KOKOŠJA 65 g T!
Lowest today
€0.39
€6.00/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €0.39€6.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.29 (30 Sep)
€0.39
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858892941409. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.39 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA PLUS JUHA KOKOŠ 65 g KUHARELA ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.42€6.46/kg
- PODRAVKA JUHA KOKOŠ TIJES I MESO 60g PODRAVKAlowest at Studenac promotion €1.09€18.17/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA KOKOŠJA S TJESTENINOM 62 g PODRAVKAlowest at Konzum promotion €0.79€12.74/kg
- FINETA KOKOŠJA BISTRA JUHA S TJESTENINOM FINETA 65 glowest at NTL €0.45€6.92/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO JUHA KOKOSJA S TJESTENINOM 52 G BISTRA PODRAVKAlowest at Spar promotion €0.71€13.65/kg
- MINESTRA KOKOŠJA JUHA S TJEST.60g MINESTRAlowest at Konzum €0.69€11.50/kg