Gavrilović Narezak mesni 150g
€1.69
€11.27/kg · in 7 chains
at Trgocentar
Average
€1.94 7 chains
Highest
€2.09 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €1.69€11.27/kg
- Vrutak €1.79€11.93/kg
- Kaufland €1.99€13.27/kg
- Plodine €1.99€13.27/kg
- Spar €1.99€13.27/kg
- Boso €2.05€13.67/kg
- Gavranović €2.09€13.93/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858890203349. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€1.69; promotion started before our records (-15%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
€1.79
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Kaufland
-
€1.99 (+5%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€1.99 (-9%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Boso
-
€2.05 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
€2.09
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Other sizes
- GAVRILOVIĆ MESNI NAR.U OVIT.GAV RILOVIĆlowest at Konzum €10.89€10.89/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. NAREZAK MESNI GALA 150 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €0.75€5.00/kg
- GAVRILOVIĆ MESNI NAR.U LIM.GAVRILOVIĆlowest at Djelo Vodice €8.99
- GAVRILOVIC MESNI NAREZAK 400 G GAVRILOVIClowest at Stridon €3.58€8.95/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. NAREZAK ALPSKI 150 g GAVRILOVIĆlowest at Trgocentar promotion €1.29€8.60/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. DORUČAK MESNI 2X150 g GAVRILOVIĆlowest at Stridon €3.18€21.20/kg