Gavrilović Narezak mesni 150g
1,69 €
11,27 €/kg · u 7 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
1,94 € 7 lanaca
Najviša
2,09 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 1,69 €11,27 €/kg
- Vrutak 1,79 €11,93 €/kg
- Kaufland 1,99 €13,27 €/kg
- Plodine 1,99 €13,27 €/kg
- Spar 1,99 €13,27 €/kg
- Boso 2,05 €13,67 €/kg
- Gavranović 2,09 €13,93 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858890203349. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Boso
-
2,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
2,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ MESNI NAR.U OVIT.GAV RILOVIĆnajniže u Konzumu 10,89 €10,89 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. NAREZAK MESNI GALA 150 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 0,75 €5,00 €/kg
- GAVRILOVIĆ MESNI NAR.U LIM.GAVRILOVIĆnajniže u lancu Djelo Vodice 8,99 €
- GAVRILOVIC MESNI NAREZAK 400 G GAVRILOVICnajniže u Stridonu 3,58 €8,95 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. NAREZAK ALPSKI 150 g GAVRILOVIĆnajniže u Trgocentru akcija 1,29 €8,60 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. DORUČAK MESNI 2X150 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 3,18 €21,20 €/kg