KRUH CIABATTA 290G
Lowest today
€1.29
€4.45/kg · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.29€4.45/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858889896569. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.29 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CIABATTA KRUH 0,300KG,KLARAlowest at Trgocentar €1.61€5.37/kg
- BO Kukuruzna ciabatta, 300glowest at Eurospin €0.99€3.30/kg
- MLINAR KRUH CIABATTA KUKUR MIJEŠ 300glowest at Konzum €1.29€4.30/kg
- U-CIABATTA KRUH PP 315G KLARAlowest at Trgocentar €1.24€3.94/kg
- CIABATTA KRUH 315G PAN-PEK DSlowest at Jadranka €1.19€3.78/kg
- PAN PEK - PEKARSTVO S.CIABATTA KRUH 315 G (677710 PDV 5%)lowest at Plodine €1.09€3.46/kg