BRAŠNO T-550 1 kg NTL NTL
€0.59
€0.59/kg · in 3 chains
at NTL
Average
€0.66 3 chains
Highest
€0.69 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €0.59€0.59/kg
- Gavranović €0.69€0.69/kg
- Trgovina Krk €0.69€0.69/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858887615278
- NTL
-
€0.59
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
€0.69
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
€0.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NTL BRAŠNO PŠ. 5 kg T- 400 OŠTRO NTLlowest at NTL €3.90€0.78/kg
- NTL BRAŠNO T-400 OŠTRO 1 kg NTLlowest at Boso promotion €0.75€0.75/kg
- NTL BRAŠN NTL 1 kg T-550 GLATKOlowest at Boso €0.80€0.80/kg
- NTL BRAŠNO PŠ. 5 kg T-550 GLATKO NTLlowest at NTL €3.69€0.74/kg
- ZORELA KOKOS BRAŠNO 100g ZORELAlowest at Trgovina Krk €0.89€8.90/kg
- ZORELA KOKOS BRAŠNO 200g ZORELAlowest at Trgovina Krk €1.19€5.95/kg