BRAŠNO T-550 1 kg NTL NTL
Najniža danas
0,59 €
0,59 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
0,66 € 3 lanca
Najviša
0,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,59 €0,59 €/kg
- Gavranović 0,69 €0,69 €/kg
- Trgovina Krk 0,69 €0,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,59 € (3.10.)
0,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887615278
- NTL
-
0,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
0,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
0,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NTL BRAŠNO PŠ. 5 kg T- 400 OŠTRO NTLnajniže u NTL-u 3,90 €0,78 €/kg
- NTL BRAŠNO T-400 OŠTRO 1 kg NTLnajniže u Bosi akcija 0,75 €0,75 €/kg
- NTL BRAŠN NTL 1 kg T-550 GLATKOnajniže u Bosi 0,80 €0,80 €/kg
- NTL BRAŠNO PŠ. 5 kg T-550 GLATKO NTLnajniže u NTL-u 3,69 €0,74 €/kg
- ZORELA KOKOS BRAŠNO 100g ZORELAnajniže u lancu Trgovina Krk 0,89 €8,90 €/kg
- ZORELA KOKOS BRAŠNO 200g ZORELAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,19 €5,95 €/kg