AMBAL BOCA 500 ml PAN PIVO
Lowest today
€0.20
€0.40/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.20€0.40/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.20 (3 Oct)
€0.20
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858887585762. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.20 (+0%)
Source: Boso price list, store 2524, 3 Oct 2026 (K. P. KREŠIMIRA IV 15 a, Vukovar)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PAN AMBAL BOCA 500 ml PAN PIVOlowest at Boso €0.20€0.40/l
- PAN PIVO PAN TAMNI 0,5 L BOCAlowest at KTC €1.24€2.48/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 0,5 L POV. BOCA CARLSBERG CROATIAlowest at Kaufland promotion €0.99€1.98/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN BEZALK. 0,5L POV.BOCAlowest at Ribola €0.84
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L POV BOCAlowest at Kaufland promotion €0.99€1.98/l